Volvo S90 lisavarustus

Väline disainpakett. Teie S90 kauni välimuse täiendamiseks loodud väliskujunduse komplekt, mis koosneb erinevatest kroomitud või kerevärvi detailidest, laseb teil oma auto veelgi erilisemaks muuta. Komplekti kuuluvad esikaitseraua spoiler, küljekarpide laiendid, pakiruumi luugi spoiler ning kaks integreeritud topeltväljalasketoru koos difuusoriga tagakaitseraua all.

al. 3 375 €

Pakiruumi luugi spoiler. See tagaspoiler lisab stabiilsust suurtel kiirustel ning teeb S90 välisilme tagant või küljelt vaadates veelgi dünaamilisemaks.

730 €

21" viie kodaraga valuveljed Fan. Need tänapäevased ja jõulised hõbedased (Silver Bright) valuveljed teevad oma varjamatult sportliku karakteriga teie S90 veel pilkupüüdvamaks – pole vahet, kas sõidate või seisate paigal.

4 315 €

21" 10 topeltkodaraga valuveljed Turbine. Nende ainukordsete velgede kõrgtehnoloogilise Diamond Cut-disaini ja peene Tinted Silver-viimistluse kombinatsioon aitab autost veel elegantsema ja meeldejäävama mulje jätta.

4 315 €

Topeltotstega väljalasketorud ja difuusor. Kroomitud topeltotstega väljalasketorud on integreeritud kerevärvi difuusorisse ning annavad teie Volvole veel muljetavaldavama ja erilisema ilme. Lisaks püüab pilke ka üle difuusori jooksev elegantne kroomliist.

al. 855 €

iPad®-i hoidja. Sihvakas iPad®-i hoidja laseb tagaistujatel mugavalt lugeda, mängida või filme vaadata ning samal ajal kahe USB-pesa kaudu oma kaasaskantavaid seadmeid laadida.

1 155 €

Apple CarPlay. Nutikas lahendus iPhone’i kasutamiseks teie Volvos – Apple CarPlay – annab teile ligipääsu Apple’i muusikale ja teedekaartidele ning võimaldab helistada ja sõnumeid saata otse armatuurlaua keskel asuvalt puuteekraanilt või Sirile häälkäsklusi andes.

900 €

Katuseraamid. Kasutage ära kõiki võimalusi, mida pakub meie mitmekülgne katusele paigaldatav transportimisvarustus, lisades autole paari tugevaid ja madala profiiliga ristiraame. Kui ristiraamid on lihtsa klõpsatusega autol olevate kinnituspunktide külge fikseeritud, saate paigaldada neile mitmesugust pagasi vedamiseks mõeldud lisavarustust – alates rattahoidjatest kuni kanuuhoidjani.

405 €

Poolelektriline kokkuklapitav veokonks. Kui vajutate pakiruumis asuvat nuppu, ilmub veokonks kaitseraua alt nähtavale ja on kasutamiseks valmis kohe, kui teiegi valmis olete. Kogu ülejäänud aja on see aga elegantselt kaitseraua serva all peidus.

1 345 €

Laste turvatoolid. Meie uue põlvkonna Volvo turvatoolidega saavad lapsed vanuses 3-6 aastat reisida istudes seljaga sõidusuunas, toolid pakuvad esmaklassilist kaitset ja mugavust. Elegantne pehme Wooltextile-materjalist kate sobib täiuslikult kokku teie Volvo interjööriga.

455 €

Navigatsioonisüsteem Sensus. Leidke õige tee ja looge ühendus meie pilvepõhiste äppidega, mis juhatavad teid lähimate huvipunktide või tasuta parkimiskohtadeni. Valige oma sihtkoht hääljuhtimise abil või sisestage see juba varem, kasutades oma mobiiltelefoni. Komplekti kuuluvad ka kaardiuuendused.

1680 €

Põranda kuju järgivad põrandamatid. Pehmest ja painduvast kummilaadsest plastist mattide komplekti kuulub ka põrandatunnelit kattev matt. Matid kaitsevad tõhusalt teie Volvo põrandat, tegemata kompromisse sisekujunduse arvelt.

110 €

Ümberpööratav pakiruumi tekstiilmatt. See elegantne matt, mis on ühelt poolt kaetud salongi värvilahendusele vastavas toonis tekstiiliga ja teiselt poolt plastiga, aitab säilitada pakiruumi kaunist välimust ka juhul, kui transpordite seal aeg-ajalt määrdunud ja poriseid esemeid.

180 €

Porikummid ees ja taga. Porikummid, mis mõjuvad loomuliku osana auto rattakoopast, kaitsevad autokeret pori ja lendavate kivikeste eest, aidates säilitada teie Volvo head väljanägemist.

225 €

Punane võti. See võti ei lase autol liikuda kiiremini kui 120 km/h ning sobib ideaalselt kasutamiseks juhul, kui teie vanemad lapsed on just autot juhtima õppinud. Lisaks seab see piirangu audiosüsteemi helitugevusele ning määrab isekohanduva kiirushoidiku poolt hoitavaks pikivaheks suurima võimaliku vahemaa eessõitjaga.

185 €