Volvo V40 lisavarustus

Väline disainpakett. Väline disainpakett. Komplekti kuuluvad kerevärvile vastavas toonis õhuvoolu suunajad auto külgedel tagarataste juures koos nende kontuuri markeeriva värviribaga ning sportlik difuusor ja kaks väljalasketoru tagakaitseraua all. Koos katusespoileriga võimendab see komplekt veelgi teie Volvo dünaamilist elegantsi.

al. 1 460 €

Katusespoiler. Ainulaadse disainiga spoiler, mida ehivad lennukitest inspireeritud uimed ja tiivakesed, muudab teie Volvo V40 välimuse veel sportlikumaks ja aerodünaamilisemaks.

al. 640 €

Difuusor ja kaks väljalasketoru tagakaitseraua all. Sujuvalt tagumisse kaitserauda integreeritud difuusor rõhutab teie V40 dünaamilist ilmet.

770 €

Täiskomplekt rattaid. Valuveljed Midir, 7,5x18" Diamond cut/Glossy black. Rataste täiskomplekt (4 rehvi velgedel).

2 745 €

Porikummid ees ja taga. Porikummid, mis mõjuvad loomuliku osana auto rattakoopast, kaitsevad autokeret pori ja lendavate kivikeste eest, aidates säilitada teie Volvo head väljanägemist.

90 € (paar)

Katuseraamid. Moodustades teie Volvo stiilse ja tehnoloogilise olemusega harmoonilise terviku, tekitavad need lihtsalt paigaldatavad, spetsiaalselt selle mudeli jaoks valmistatud ristiraamid väga praktilise aluse pagasi transportimiseks katusel.

335 €

Navigatsioonisüsteem Sensus. Leidke õige tee ja looge ühendus meie pilvepõhiste äppidega, mis juhatavad teid lähimate huvipunktide või tasuta parkimiskohtadeni. Valige oma sihtkoht hääljuhtimise abil või sisestage see juba varem, kasutades oma mobiiltelefoni. Komplekti kuuluvad ka kaardiuuendused.

1680 €

Pagasiruumi organiseerija. Kolme liigutatava alumiiniumist vaheseinaga varustatud pagasimatt aitab teil oma asju korras hoida kas pakiruumi põhja peal või hoopis selle all.

300 €

Võrk pakiriiuli all. Selles käepärases võrgus saate hoida mitmesuguseid väiksemaid esemeid, et neid vajadusel kiiresti üles leida ja kätte saada. Lisaks püsib ka pakiruum sel moel puhas ja korras.

115 €

Ümberpööratav ja kokkuvolditav pakiruumi tekstiilmatt. See elegantne tekstiilmatt aitab teil oma Volvo pakiruumi head väljanägemist säilitada ka juhul, kui transpordite seal aeg- ajalt määrdunud ja poriseid esemeid. Matt on kahepoolne ja veekindel, ühelt poolt kaetud salongi värvilahendusele vastavas toonis tekstiiliga, teiselt poolt plastiga.

200 €