Volvo V40 Cross Country lisavarustus

Väline disainpakett. Andke oma Volvole veel sportlikum ilme, lisades autole tagumise põhjakaitseplaadi, stiilse tagakaitseraua iluliistu, kaks integreeritud väljalasketoru ja elegantsed katted küljekarpide all.

al. 1530 €

Põhjakaitseplaat ja kaks väljalasketoru tagakaitseraua all. Kauni kujundusega tagumine põhjakaitseplaat ja kaks maitsekalt tagakaitserauda integreeritud väljalasketoru, mis püüavad pilke oma kroomitud roostevabast terasest otstega, teevad teie Volvo eriti stiilseks.

al. 695 €

Tagakaitseraua iluliist. Stiilne ja tugev kummikattega hõbedane iluliist on suurepäraseks täienduseks teistele väliskujunduse elementidele, kaitstes ühtlasi tagakaitserauda pakkide peale- ja mahalaadimisel vigastuste eest.

200 €

Täiskomplekt rattaid. Valuveljed Atria, 7,5x19" Diamond Cut/Tech Matt Black. Rataste täiskomplekt (4 rehvi velgedel).

3 045 €

Porikummid ees ja taga. Porikummid, mis mõjuvad loomuliku osana auto rattakoopast, kaitsevad autokeret pori ja lendavate kivikeste eest, aidates säilitada teie Volvo head väljanägemist.

90 € (paar)

Katuseraamid. Moodustades teie Volvo stiilse ja tehnoloogilise olemusega harmoonilise terviku, tekitavad need lihtsalt paigaldatavad, spetsiaalselt selle mudeli jaoks valmistatud ristiraamid väga praktilise aluse pagasi transportimiseks katusel.

335 €

Navigatsioonisüsteem Sensus. Leidke õige tee ja looge ühendus meie pilvepõhiste äppidega, mis juhatavad teid lähimate huvipunktide või tasuta parkimiskohtadeni. Valige oma sihtkoht hääljuhtimise abil või sisestage see juba varem, kasutades oma mobiiltelefoni. Komplekti kuuluvad ka kaardiuuendused.

1680 €

Pagasiruumi organiseerija. Kolme liigutatava alumiiniumist vaheseinaga varustatud pagasimatt aitab teil oma asju korras hoida kas pakiruumi põhja peal või hoopis selle all.

300 €

Võrk pakiriiuli all. Selles käepärases võrgus saate hoida mitmesuguseid väiksemaid esemeid, et neid vajadusel kiiresti üles leida ja kätte saada. Lisaks püsib ka pakiruum sel moel puhas ja korras.

115 €

Turvavõre. Terasest turvavõre kaitseb autos viibijaid järsu pidurdamise korral kohale kinnitamata raske pagasi eest, mis võiks muidu vastu inimesi paiskuda.

320 €

Põrandatunneli kattematt. See looduslikust kummist matt kaitseb teie Volvo originaalvaipkatet mustuse ja kulumise eest. Matt järgib põrandatunneli kuju ning on valmistatud tugevast kummist, mida kaunistab maitsekas muster selle pealispinnal.

35 €

Pakiruumi kaitsekate. Vastupidav vinüülist sisevooder katab kinni kõik pakiruumi pinnad, kaitstes neid niiskuse ja mustuse eest. Tagaistme seljatuge kattev osa on jagatud kaheks, et seljatoe mõlemat poolt oleks võimalik eraldi kokku klappida.

305 €

Pagasimatt. Spetsiaalselt teie Volvo jaoks valmistatud stiilne plastmatt on kaetud libisemisvastase materjaliga, mis ei lase pakkidel sõidu ajal kohalt nihkuda. Ühtlasi kaitseb see pakiruumi ka määrdumise ja niiskuse eest.

180 €

Voolujoonelised katuseraamid. Volvo stiilsed alumiiniumist ristiraamid annavad autole isikupärase ja sportliku ilme. Aerodünaamiline tiivakujuline profiil järgib auto katusejoont ning katuseraamidega kaasnev tuulemüra ning õhutakistus on minimaalsed.

340 €

Katuseboks „Space design“. See on uus moodne ja eksklusiivne aerodünaamiline katuseboks, mida saab avada mõlemalt küljelt. Saadaval kahes eri mõõdus: 320- ja 430-liitrine.

al. 1035 €