Volvo V90 lisavarustus

Väline disainpakett. Kroomitud või kerevärvi disainielementidest koosnev väliskujunduse komplekt, mis on loodud teie V90 kauni välimuse täiendamiseks, laseb teil oma autole rohkem isikupära lisada. Komplekti kuuluvad esikaitseraua spoiler, küljekarpide laiendid ning kaks integreeritud topeltväljalasketoru koos difuusoriga tagakaitseraua all.

al. 2 790 €

21" 10 topeltkodaraga valuveljed Turbine. Nende ainulaadsete velgede kõrgtehnoloogilise Diamond Cut-disaini ja peene Tinted Silver-viimistluse kombinatsioon teeb auto välimuse veelgi elegantsemaks ja meeldejäävamaks.

4 315 €

21" viie kodaraga valuveljed Fan. Need tänapäevased ja jõulised hõbedased (Silver Bright) valuveljed teevad oma varjamatult sportliku karakteriga teie V90 veel pilkupüüdvamaks – pole vahet, kas sõidate või seisate paigal.

4 315 €

Roostevabast terasest kaitseraua kate. See kõrgläikelise viimistlusega roostevabast terasest eksklusiivne katteliist aitab kaitsta tagumist kaitserauda pagasi peale- ja mahalaadimisel.

230 €

Topeltotstega väljalasketorud ja difuusor. Kroomitud topeltotstega väljalasketorud on integreeritud kerevärvi difuusorisse ning annavad teie Volvole veel muljetavaldavama ja erilisema ilme. Lisaks püüab pilke ka üle difuusori jooksev elegantne kroomliist.

1 480 €

iPad-i hoidja. Sihvakas iPad-i hoidja laseb tagaistujatel mugavalt lugeda, mängida või filme vaadata ning samal ajal kahe USB-pesa kaudu oma kaasaskantavaid seadmeid laadida.

1 155 €

Volvo Carsi kujundatud katuseboks. Meie enda disainerite poolt spetsiaalselt teie Volvo jaoks kujundatud ainulaadne aerodünaamiline 350-liitrine katuseboks on varustatud sisseehitatud LED-valgustuse ja kiirkinnitustega. Stiilne lahendus, kui vajate võimalust osa pagasist katusele paigutada.

2 050 €

Katuseraamid. Kasutage ära kõiki võimalusi, mida pakub meie mitmekülgne katusele paigaldatav transportimisvarustus, lisades autole paari tugevaid ja madala profiiliga ristiraame. Kui ristiraamid on lihtsa klõpsatusega autol olevate kinnituspunktide külge fikseeritud, saate paigaldada neile mitmesugust pagasi vedamiseks mõeldud lisavarustust – alates rattahoidjatest kuni kanuuhoidjani.

405 €

Poolelektriline kokkuklapitav veokonks. Kui vajutate pakiruumis asuvat nuppu, ilmub veokonks kaitseraua alt nähtavale ja on kasutamiseks valmis kohe, kui teiegi valmis olete. Kogu ülejäänud aja on see aga elegantselt kaitseraua serva all peidus.

1 345 €

Laste turvatoolid. Meie uue põlvkonna Volvo turvatoolidega saavad lapsed vanuses 3-6 aastat reisida istudes seljaga sõidusuunas, toolid pakuvad esmaklassilist kaitset ja mugavust. Elegantne pehme Wooltextile-materjalist kate sobib täiuslikult kokku teie Volvo interjööriga.

455 €

Navigatsioonisüsteem Sensus. Leidke õige tee ja looge ühendus meie pilvepõhiste äppidega, mis juhatavad teid lähimate huvipunktide või tasuta parkimiskohtadeni. Valige oma sihtkoht hääljuhtimise abil või sisestage see juba varem, kasutades oma mobiiltelefoni. Komplekti kuuluvad ka kaardiuuendused.

1 680 €

Valgustusega pakiruumi läveliist. Roostevabast terasest elegantne valgustusega läveliist kaitseb pakiruumi laadimisläve ning näeb seejuures ka väga stiilne välja. Kui tagaluuk avatakse, süttib läveliistu ümber meeldiv LED-valgustus.

650 €