Volvo XC90 lisavarustus

Põhjakaitseplaatide komplekt. Komplekt, kuhu kuuluvad harjatud roostevabast terasest põhjakaitseplaadid ees ja taga ning õhuvõredega alumised spoilerid, jätab teie XC90 maasturist eriti dünaamilise ja jõulise mulje. Tagantvaates annavad kaks integreeritud väljalasketoru elegantsele välimusele viimase lihvi.

al. 3 390 €

Integreeritud astmelauad koos LED-valgustusega. Alumiiniumist astmelauad teevad autosse sisenemise ja pagasi laadimise auto katusele palju lihtsamaks. LED-valgusribad lisavad auto välimusele efektse kõrgtehnoloogilise varjundi.

2 350 €

22" kuue topeltkodaraga alumiiniumveljed. Matt Tech Black/ Diamond Cut. Koos poritiiva laienditega peegeldavad need erilise disainiga veljed hästi teie XC90 atleetlikku ja ühtaegu elegantset iseloomu. Velgede juurde kuuluvad Pirelli Scorpion Verde rehvid.

4 920 €

Kaitseraua kaitseliist. See harjatud roostevabast terasest eksklusiivne katteliist aitab vältida kaitseraua värvkatte kriimustamist pagasi peale- ja mahalaadimisel.

185 €

iPadi hoidja. Võtke oma iPad® autosse kaasa ning nautige kõiki võimalusi, mida selle eri funktsioonid ja äpid teile pakuvad. Hoiuraam võimaldab seadet USB-kaabli kaudu ka laadida, lisaks saab samal ajal laadida ka mobiiltelefoni.

1 155 €

Terasest turvavõre. Kui olete sunnitud järsult pidurdama, kaitseb see terasvõre teie kaassõitjaid kohale kinnitamata pagasi poolt tekitatavate vigastuste eest. Lisaks on saadaval ka pakiruumi jagaja ja koeravärav.

455 €

Pakiruumi tekstiilmatt. Elegantne kahepoolne veekindel matt aitab säilitada pakiruumi kaunist välimust ka juhul, kui transpordite seal aeg-ajalt määrdunud ja poriseid esemeid.

210 €

Poolelektriline kokkuklapitav veokonks. Kui vajutate pakiruumis asuvat nuppu, ilmub veokonks kaitseraua alt nähtavale ja on kasutamiseks valmis kohe, kui teiegi valmis olete. Kogu ülejäänud aja on see aga elegantselt kaitseraua serva all peidus.

1 720 €

Katuseraamid. Ristiraamide paigaldamine otse katusereelingute külge käib väga lihtsalt. See omakorda tähendab, et ka Volvo eri tüüpi transportimisvarustuse kinnitamine auto katusele käib kiiresti ja vaevatult.

340 €

Parkimisassistent. Parkimisassistent mõõdab parkimiskoha ära ja roolib teie auto ise sobiva suurusega kohale – teie ülesandeks jääb vaid käike vahetada ja pedaale vajutada. Süsteem oskab parkida nii teega paralleelsele kui ka risti paiknevale parkimiskohale.

695 €

Pagasimatt. Salongi värvilahendusele vastavas toonis vastupidav plastikust matt ei lase pakiruumil poriseks ja märjaks saada, tänu libisemisvastasest materjalist kattele püsib pagas sõidu ajal just seal, kuhu selle panite.

190 €

Tagaakende päikesevarjud. Väga lihtsalt tagaakende külge kinnitatavad elegantsed päikesevarjud ei sega sugugi head nähtavust, vähendavad aga tõhusalt palavust ja pimestavat päikesevalgust tagaistmel.

200 €

Salongi kummimatid. Täiuslikult teie XC90 sisekujundusega kokku sobitatud tervet põrandat katvad kummimatid kaitsevad salongi mustuse ja niiskuse eest. Lihtne paigaldada ja eemaldada.

140 €

Porikummid. Kuhu iganes teie tee ka viib, need täiuslikult XC90 elegantse disainiga harmoneeruvad porikummid kaitsevad autokeret kõige eest, mis rataste alt üles pritsib.

225 €

Ehisraamid ees. Need ehisraamid teevad auto elegantselt dünaamilised näojooned veelgi sihikindlamaks, ühendades kaitserauas asuvad võred stiilsete kroomitud pindadega.

1770 €

Valgustusega pakiruumi läveliist. Tagaluugi avamisel süttib LED-valgustus, mis on integreeritud sellesse roostevabast terasest läveliistu, andes kogu pakiruumile veelgi elegantsema ilme.

650 €

Polsterdatud kate integreeritud lapseistmele. See peatoega varustatud polsterdatud kate teeb sõidu integreeritud istmekõrgendusel lapse jaoks märksa mugavamaks, kaitstes samal ajal auto istmekatet.

255 €