Suurlinna stiil

Särtsaka V40-ga juhid sina

Volvo annab oma menukatele V40 ja V40 Cross Countryle 2017. mudeliaastal uue Volvo näo, millega kaasnevad uuendused terve mudelivaliku ulatuses.

Väliste uuenduste keskmes on uus iluvõre koos uuendatud ja visuaalselt silmatorkavama Volvo Iron Mark märgiga. Uuendus annab V40-le ka Thori vasarast inspireeritud esituled, mille tulemuseks on Volvo uute 90-seeria autodega sarnane enesekindel välimus.

Väline uuendus sisaldab ka täiendust Volvo V40 värvivalikule - täiesti uued Amazon Blue ja Denim Blue, ning kolm juba teiste mudelite juures kasutatavat värvi: Bursting Blue, Mussel Blue ja Luminous Sand.

V40 saab ka uued viimistlustasemed, mida esmalt kasutati XC90 juures ja mis visualiseerivad varustustasemeid, versioone ja tervelt kaheksa uut veljevarianti V40, R-Design ja V40 Cross Country mudelite peale kokku.

Volvo auhinnatud Concept Estate’ist inspireeritud uut City Weave nime kandvat siseviimistlust hakatakse pakkuma koos uue Charcoal/Blond roolivõimalusega. Valikusse lisanduvad ka mitmed siseviimistlusvariandid: Milled Aluminium, Black Grid Aluminium ja Stealth Aluminium. Uksepolstrite värvivalikuga kaasnevad nüüd kontrastvärvides õmblused ja esimest korda tuleb V40 juures valikusse musta värvi laepolster. R-Design ja Inscription varustustasemetele lisatakse ka uued lävepakuliistud, ja uuendatud võtmekatted uue Volvo logoga.

Jätkates oma uuenduslikku lähenemist jõuülekannete ehitusele, on Volvo vähendanud oma populaarse D2 manuaalülekande süsihappegaasiemissioone kõigest 89 g/km-le täis rehvide programmiga.

Isekohanduv kiirushoidik
Ummikuabi funktsiooniga isekohanduv kiirushoidik laseb ummikus ohutult ja mugavalt ees liikuvale sõidukile järgneda. Kiirendamine, pidurdamine ja roolimine käib automaatselt.

Drive-E jõuallikad
Tipptasemel Drive-E jõuallikad ja eesrindlikud käigukastid annavad Sinu käsutusse hästi reageeriva võimsuse koos väikese kütusekulu ja madala heitmetasemega.

Hästi juhitav
V40 on loodud närvikõdi pakkuma iga kord, kui rooli taha istud. Väle ja särtsakas, kiirelt reageeriv ja hästi juhitav auto laseb nautida sportlikke sõiduelamusi otse keset linna.

Luksuslik sõidukeskkond

City Weave-tekstiilist istmekatted täiendavad hästi V40 skandinaaviapärast linnaautolikku ilmet. Ilma raamita tahavaatepeegel ja valikvarustusena pakutav klaasist panoraamkatus teevad salongist valge ja avara varjupaiga, mis ühendab Sind välismaailmaga – kuigi oled ise sees.

Uuendatud esivõre
Uus vertikaalsete joontega rõhutatud disain lisab autole dünaamilist nooruslikkust, säilitades seejuures V40 omanäolisuse.

Uue kujundusega veljed
Valik pilkupüüdvaid uusi velgi annab Volvo uue põlvkonna sõiduautodele viimase lihvi, muutes välimuse moodsamaks.

LED-esituled
V40 kordumatud T-kujulised esituled jätavad autost atleetlikuma mulje. Rõhutades auto laiust, annavad need talle näoilme, mis on ühine kõikidele Volvo uue põlvkonna sõiduautodele.

CleanZone tehnoloogia

Volvo jätkuvat liidrirolli salongiõhu kvaliteedi alal rõhutab 40. seerial alates 2016. aastast CleanZone logo õhuavadel. Volvo auhinnatud CleanZone tehnoloogia kindlustab, et välisõhk on enne salongi sisenemist tulemuslikult filtreeritud, mis eemaldab suurtes linnapiirkondades järjest levinumad saasteained. CleanZone tehnoloogia peegeldab Volvo pidevat tööd salongisviibimise kogemuse parandamisega. See hõlmab sissetulevat õhku, siseemissioone ja lõhnu, salongipindu ja kontaktallergiaid.

Volvo V40

E-Brošüür

Inglise keeles