Tugev ja rafineeritud

Haarav sõidukogemus, mis loodud disaini, looduse ja seikluse armastajatele.

Volvo esitleb

Täiesti uus V60 Cross Country

Volvo Cross Country versioonil on pikk ja tähelepanuväärne ajalugu. Volvo Cars oli esimene premium-klassi kaubamärk, mis täiustas oma universaalide võimet kõikjal sõita ja disaini juba 1997. aastal, kui turule tuli V70 Cross Country. See auto tagas täiesti uut tüüpi autokogemuse, mis köidab autohuvilisi siiani.

Peegeldades Volvo Skandinaavia päritolu ning armastust looduse ja seikluste vastu, ühendab V60 Cross Country parima kahest maailmast – sportliku, ühendatud ent mugava sõidukogemuse vabadusega laiendada silmaringi.

Sportlik võimekus

Cross Country tugev konstruktsioon, mille kliirens on võrreldes V60ga 60 mm võrra kõrgem, tagab konkurentsitult parima juhitavuse nii maanteel kui ka maastikul. Siia lisandub täiustatud sportlik sõidukogemus, mille taga on pöördemomenti ümbersuunav tehnoloogia ja kurvide veojõukontroll. V60 Cross Country on tõepoolest üks vabadust armastav auto, mis võimaldab harrastada seiklushimulist elustiili äärmiselt jõulises vormis.

V60 Cross Country, mille valikus on uued 18- ja 19-tollised Cross Country veljed, on varustatud kõrge profiiliga rehvidega, mis lisavad mugavust ja ilu maastikul sõitmiseks, vähendavad teemüra ja kaitsevad tõhusamalt velgi, kas siis üle kõnniteeserva ronimise või mööda konarlikku teed sõitmise ajal.

Jõuline omanäoline disain

Cross Country kontseptsiooni keskmes on kõikjal sõitmise võimekus ja jõuline disain. See on suunatud neile, kes hindavad aktiivset elustiili ja eelistavad asfaldile mudaseid teid, kuigi see auto tuleb hõlpsalt toime nende mõlemaga. Kõik see kajastub V60 Cross Country"s läbi selgete kujunduselementide, mis rõhutavad auto seiklushimulist loomust. Suurema kliirensi, eesmiste ja tagumiste põhjakaitsmete, küljekarpide ehisliistude ja rattakoppa laienditega V60 Cross Country'st õhkub muljetavaldav, jõuline hoiak, mis rõhutab selle võimekat loomust, samas kui integreeritud summutitorud peegeldavad selle sportlikku tumedamat poolt

Jõuallikad

V60 Cross Country autod on varustatud Volvo neljasilindriliste T5 bensiinimootoritega (esiveoga 245 hj ja nelikveoga 254 hj). Diiselmootoritest pakutakse esiveolisi D3 (4-silindriline, 150 hj), ja D4 (4-silindriline 190 hj) jõuallikaid. Nelikveoline diisel on 5-silindriline D4 (190 hj) Nelikvedu on nii bensiini- kui diiservesioonil ühendatud 6-käigulise automaatkäigukastiga. Esiveolistel versioonidel saab valida 8-käigulise manuaal- või automaatkasti vahel.

Volvo V60 Cross Country

Rohkem infot

volvocars.com eestikeelsel lehel

Volvo V60 Cross Country

E-Brošüür

Inglise keeles