Iga samm loeb

Volvo ja Casca koostöös valminud stiilsetes ja sportlikes jalatsites on ühendatud taaskasutatavad materjalid ja skandinaavialik disain, sest iga samm jätkusuutliku tuleviku suunas on meile oluline.

Astu Volvoga kliimaneutraalsesse tulevikku

Tellides Info-Autost täiselektrilise Volvo XC40 Recharge’i või Volvo C40 Recharge’i, saad kingiks Volvo ja Casca koostöös valminud stiilse ja sportliku jalatsipaari, et võiksid alustada oma heitmevaba teekonda Volvoga juba alates tellimisest.

Disainikeel

Luksuse kõrgeim tase on hästi tehtud lihtsad asjad. Kõrge kvaliteediga materjalid ja minimalistlik stiil järgivad Skandinaavia disainipõhimõtteid.

Volvo XC40 Recharge

Loo oma
Tule proovisõidule

Volvo C40 Recharge

Loo oma
Tule proovisõidule

Pealne
Iga hingava ja elastse jalatsipealse valmistamiseks on kasutatud seitset ümbertöödeldud plastpudelit.

Tald
10% tallast sisaldab ümbertöödeldud autorehve. Seda materjali kasutab Casca oma jätkusuutlike jalatsite tootmisel esmakordselt.

Mõjutus
jalatsitel on näha XC40 Thori vasarast inspireeritud esitulede siluett, mis lisab Casca populaarse Avro mudeli välimusele jõulisemaid noote.

Pärand
ühel jalatsil on Rootsi lipp, teisel klassikaline Casca kollane värv. See kombinatsioon on austus kahe brändi koostööle ning minimalistlikule Skandinaavia disainile.

Thori vasar

Ikooniline Thori vasar on inspiratsiooniks nii täiselektrilise XC40 esituledele kui Casca jalatsitele. Käsitsi valmistatud veganseemisnahk on jätkusuutlik samm tuleviku poole.

Jätkusuutlikud materjalid

Nii täiselektrilise XC40 kui jalatsite detailid on valmistatud taaskasutatud materjalidest, näiteks ümbertöödeldud autorehvidest ja plastpudelitest.

Ühine visioon

Väikeste sammudega edasi

Ümbertöödeldud materjalid:
• Oleme seadnud endale eesmärgi, et 2025. aastaks on kõigis Volvodes kasutatavatest materjalidest 25% looduslikud ja ümbertöödeldud.
• 2022. aastaks on kõik Casca jalatsid valmistatud ümbertöödeldud või taastuvatest materjalidest.

Eetiline tootmine:
• Volvo Cars soovib esimese plokiahela tehnoloogiat kasutava autotootjana olla eetilise ja vastutustundliku ettevõtluse eestvedaja. Plokiahela tehnoloogia tagab, et ettevõtte toodetavates akudes kasutatavad toorained on täielikult jälgitavad.
• Casca külastab kõiki oma partnertehaseid, et tagada neis eetiliste standardite järgimine ja töötajate õiglane tasustamine.

Energiatõhusus:
• 80% Volvo Carsi tehaseid üle maailma kasutavad kliimaneutraalset elektrienergiat eesmärgiga saavutada 2025. aastaks 100% kliimaneutraalne tootmine.
• Casca nahatöötluses kasutatakse madala energiakuluga UV-protsesse ning nende moodsaim seade võimaldab kohapeal ringlusse võtta 70% vett.

Kampaania reeglid

Pakkumine kehtib 22.09.2022 - 31.03.2023 tehtud tellimustele.