Volvo Service 2.0

Teenindus, mis keskendub Sulle ja Sinu vajadustele
Kõik, mida Volvo teeb, põhineb sellel, mida Sina kui autojuht võiksid vajada ja soovida. Nii autod kui ka teenused on loodud eesmärgiga Sinu elu lihtsamaks muuta, hoolitsedes alati selle eest, et saaksid oma Volvo kõiki võimalusi maksimaalselt ära kasutada. Sellepärast pakumegi nüüd Volvo Service 2.0 teenust – meie uut korralise hoolduse paketti. Selle käigus uuendatakse* tasuta vastavalt uusimale versioonile Sinu Volvo tarkvara, Sulle pakutakse autopesu ja tasuta asendusautot ning Sinuga tegeleb isiklik teenindaja. Lisaks kontrollitakse Sinu Volvo tehnilist seisukorda ning pikendatakse Sinu Volvo autoabi teenuse kehtivusaega ilma mingi lisatasuta.
Volvo originaalhooldus – sinu Volvo jaoks parim Eesti ainsas volitatud Volvo teeninduses hoolitsetakse Sinu Volvo eest alati parimal võimalikul viisil. Ainult Volvo teeninduses on Sulle garanteeritud ainukordne kombinatsioon Volvo originaalosadest, Volvole ainuomastest töömeetoditest ja Volvo poolt koolitatud tehnikute oskusteabest. Meie paneme Volvo „elama ja hingama“, sest tunneme oma autosid kui oma viit sõrme.

Tasuta tarkvarauuendused vastavalt uusimale tarkvaraversioonile käivad alati asja juurde.
Volvos tegeleme me pidevalt oma autode tarkvara arendamise ja täiustamisega. See tähendab, et iga hoolduse käigus muutub Sinu Volvo* taas natuke paremaks, sest hooldus sisaldab alati ka tasuta tarkvarauuendusi. Selliste funktsioonide ja süsteemide hulka, mille tööd sel moel parandada saab, kuuluvad näiteks kliimaseade, mootor ja juhi infosüsteem.

Me pakume Sulle alati alternatiivseid transpordivõimalusi.
Kui Sinu auto on hoolduses, ei tohiks Sa ise jalameheks jääda. Sellepärast lahendamegi me selle probleemi Sinu eest, pakkudes Sulle alati alternatiivseid transpordivõimalusi. Tee lihtsalt broneering oma isikliku teenindaja vahendusel.

Me teeme alati Sinu Volvole tehnilise seisukorra kontrolli ja pöörame erilist tähelepanu sõiduohutusele.
Me ühendame Sinu Volvo oma intelligentse diagnostikasüsteemiga ning kontrollime, kas kõik turvasüsteemid töötavad, nagu ette nähtud. Muuhulgas kontrollime ka üle aku seisundi. Paljud nüüdisaja seadmed (näiteks iPodid, mobiiltelefonid, naviseadmed jms) saavad voolu auto akult. Tänu aku seisundi kontrollile saad südamerahus kõigi oma lisavidinate kasutamist jätkata.

Hoolduse juurde kuulub alati üks korralik autopesu.
Puhtasse autosse on alati mõnus istuda. Seepärast peseme me Sinu Volvo puhtaks iga kord, kui oled selle korralisse hooldusse toonud. Meie Volvo Service 2.0 teenuse korral ei hooldata ja kontrollita Sinu autot mitte ainult seestpoolt, vaid selle eest hoolitsetakse hästi ka väljastpoolt.

Me pikendame Sinu Volvo autoabi teenust järgmise korralise hoolduseni. Lisatasuta.
Kuna tegu on Volvo originaalhooldusega, pikendame me Sinu Volvo autoabi teenuse kehtivusaega järgmise korralise hoolduseni ilma lisatasuta. Volvo autoabi teenus tähendab seda, et saad ööpäevaringselt abi igas Eesti ja Euroopa punktis, juhul kui autoga midagi juhtub ja teel hätta jääd. Olgu tegu siis purunenud rehvi parandamisega, autole käivitusvoolu andmise, selle väljaaitamisega liivast või lumest või lisakütuse kohaletoimetamisega.

Saad endale alati personaalse kontaktisiku, kes täie pühendumisega Sinu eest hoolitseb.
Volvo Service 2.0 teenuse korral tegeleb Sinuga alati Sinu isiklik teenindaja, kes on saanud Volvolt erikoolituse ja oskab vastata Sinu küsimustele. Isiklik teenindaja aitab Sind nii hooldusaja broneerimisel kui ka muude tööde tellimisel, kasvõi näiteks hooajalise rehvivahetuse puhul.