Eestis kehtiva eriolukorra ajal piirab Info-Auto oma lahtiolekuaegu, muudab töökorraldust ning tegutseb vähendatud tööjõuga.

Kõik Info-Auto Volvo esindused töötavad tööpäeviti kell 9-17.
Volvo müügisalongid on üle viidud virtuaalsele režiimile, salongidesse pääseb ainult eelneval kokkuleppel müügipersonaliga.

Hooldus- ja remonditöödeks, samuti varuosade ja tarvikute ostuks ja tellimiseks teenindatakse Tallinna ja Tartu esinduse kliente ükshaaval ja kontaktivabalt vastavalt eelnevalt telefoni või e-posti teel kokkulepitud ajale.

Info-Auto Pärnu esinduses on hooldus- ja remonditööd korraldatud selliselt, et teie Volvo tuuakse tasuta selle asukohast töökotta ja tagasi Info-Auto personali poolt. Töökojas kohapealset klienditeenindust ei toimu.

Vajadusel korraldame teie hooldust või remonti vajava Volvo kohaletoomise töökotta ka Tallinna ja Tartu esindustes.

Maksmine varuosade, tööde ja teenuste eest soovitavalt pangakaardiga või sularahas. Soovi korral väljastame kliendile ettemaksuarve. Maksetähtajaga arveldamine on eriolukorra ajaks peatatud, sealhulgas ka teeninduslepingu sõlminud klientidega.

Info-Auto Volvo esinduste kontaktid:

TALLINN
Volvo automüük:
tel: 6710 020
e-post: volvo@infoauto.ee

Volvo Selekt müük:
tel: 671 0022
e-post: fred.nuiamae@infoauto.ee

hooldus/remont/varuosad
tel: 6710030
e-post: volvohooldus@infoauto.ee

TARTU
Volvo automüük:
tel: 737 1890
e-post: tartu@infoauto.ee

hooldus/remont/varuosad
tel: 737 1888
e-post: tartu@infoauto.ee

PÄRNU
Volvo automüük:
tel: 447 2751
e-post: parnu@infoauto.ee

hooldus/remont/varuosad
tel: 447 2765
e-post: parnu@infoauto.ee

Kui olete hiljuti viibinud reisil, teil on olnud kokkupuuteid koroonaviirusesse nakatunutega või tunnete külmetushaigusele iseloomulikke tunnuseid, siis palume teil oma külastus või teeninduse broneering edasi lükata.

Teie turvalisus on meie prioriteediks number üks.
Täname teid kannatlikkuse eest taluda võimalikke koroonaviiruse tõrjemeetmetest tulenevaid ebamugavusi meie klienditeendinduses.