Volvo Personaalteenindus

Service by Volvo

Tere tulemast lihtsamasse tulevikku
Volvo on automaailmas esimene mark, mis loob uutmoodi töökojad, kus inimestele on asjad lihtsamaks tehtud. Jättes minevikku vanad töötamisviisid, oleme võtnud uue lähenemise hooldus- ja remonditööde teostamisele töökojas. Kuna töötame tiimides – justnagu võidusõiduboksis – saab enamus töödest valmis tunni jooksul. Kui soovid, saad oma aega parajaks teha meie elutoas ning hoida kokku ülemäärase edasi-tagasi sõidu. Saad endale ka personaaltehniku. Meie kutsume seda Volvo personaalteeninduseks ning see muudab Sinu auto eest hoolitsemise lihtsamaks ja mugavamaks.

Oota elutoas
Meie töökoda on läbi teinud muudatused, et paremini hoolitseda ka inimeste, mitte ainult autode vajaduste eest. Kui külastad meid, oled teretulnud mugavasse ja kodusesse elutuppa, mida iseloomustab soe ja värvikas feeling. Väljendamaks meie keskendumist inimestele, pakub see lõõgastavat, stiilset ja mõnusat keskkonda – midagi, mis pole autosalongides väga tavaline. Siin saad oodata kuni töö on tehtud. Naudi tassikest kohvi, istu ja lõõgastu ajalehe-ajakirjaga sohval või tugitoolis. Või kasuta meie tasuta WiFi-võrku oma e-posti lugemiseks või miks mitte ka töö tegemiseks. Kui soovid, saad müügisaalis uudistada uusi Volvo mudeleid. Äkki pakub Sulle huvi proovisõit? Küsi seda automüüjalt.
Ootamine, kuniks töö tehtud, võimaldab Sul oma aega paremini kasutada kui edasi-tagasi töökoja vahet sõites. Ja enne kui arugi saad, on tööd Su autoga ühel pool ning see on tip-top korras, valmis muretult läbima pikki teid.

Sinu tehnik hoolitseb kõige eest.
Sulle pakutakse välja isiklik personaaltehnik, kes hoolitseb kõige Sinu autosse puutuva eest. Ta broneerib Su Volvole teenindusse aja, võtab Sinult auto vastu, teostab vajalikud hooldustööd ning annab selle Sulle üle koos selgitustega tehtud töödest. See tähendab, et iga kord, kui tood oma Volvo teenindusse, kohtad Sa tuttava näoga inimest, kes tunneb Sinu autot ja teab Sinu eelistusi. Keegi, keda saad usaldada ja kes suudab isiklikule kogemusele tuginedes vastata igale küsimusele, mis Sul oma auto kohta tekkida võib. Lihtne, mugav ja julgustav.

Kõige muretum viis auto omamiseks.
Me soovime Su elu kergemaks teha ka muul moel. Näiteks iga kord, kui tood oma Volvo korralisse hooldusse, pakume Sulle Volvo Service 2.0 täispaketti. Pakume tasuta tarkvara uuendamist (mis teeb Su Volvo veidike paremaks iga kord, kui seda meil hooldada lased), alterantiivset transpordivõimalust ja hinna sisse kuuluvat tehnilise seisukorra kontrolli. Me peseme Su Volvo ära ja pikendame Volvo Assistance autoabi teenuse lepingut.

Personaaltehnik.
Saad omale isikliku personaaltehniku, kes broneerib Su Volvole teenindusse aja, võtab auto Sinult vastu, teostab vajalikud hooldustööd ning annab selle Sulle üle koos selgitustega tehtud töödest.

Valmis tunniga.
Kuivõrd Su Volvo saab valmis tunni jooksul, saad aja parajaks teha meie elutoas ning hoida kokku ülemäärase edasi-tagasi sõidu aja.

Alternatiivne transpordivõimalus.
Kui eelistad kohapeal mitte oodata, korraldame Sulle alati alternatiivse transpordivõimaluse.

Tarkvarauuendused.
Tegeleme Volvos pidevalt oma autode tarkvara täiustamisega. Kindlustamaks, et Sinu auto on alati värskeima versiooniga varustatud, uuendame Su Volvo tarkvara igal hooldusel.

Volvo Assistance autoabi.
Volvo Assistance autoabi teenus kaitseb 24/7 kõikide ootamatuste vastu, olgu selleks auto rikkiminek või kaotsiläinud autovõti. Iga hoolduse järel pikendame lisatasu eest Su Volvo Assistance teenuse kehtivust aasta võrra.

Tehnilise seisukorra kontroll
Meie asjatundlikud tehnikud viivad läbi põhjaliku turvaseadmete ülevaatuse ning kontrollivad aku seisukorda, et kõik Su Volvo juures oleks tip-top korras.

Autopesu.
Peale igat hooldust peseme lisatasu eest Su Volvo puhtaks. Kui Sa oma auto meie juurest kätte saad, näeb see hea välja ning sellega on samavõrra hea ka sõita.

Volvo originaalhooldus
Volvo originaalhooldust saab ainult volitatud Volvo töökojast. Ainulaadne kombinatsioon väljaõppinud tehnikutest, uuenduslikest Volvo töömeetoditest ja Volvo originaalvaruosadest.

Service by Volvo
Kui ostad omale Volvo, ostad autoomamise kergeima mooduse. Mida iganes Sa ka vajad, Volvo volitatud esindaja Info-Auto töökoda kannab hoolt Su auto eest ja hoolitseb, et see püsib tip-top korras. Meil on oma lähenemine teenindusele, mis on personaalne, efektiivne ja mis kannab hoolt nii Sinu kui ka Su auto eest. Meie nimetame seda Service by Volvo ja see pakub Sulle kõike seda, mida vajad ja nii lihtsalt, kui võimalik.

Volvo personaalteenindus ja Volvo Service 2.0 on saadaval Info-Auto Volvo esindustes: Tallinnas ja Pärnus.