VOLVO ON CALL

Volvo On Call ühenduvusteenus annab sulle pideva sidepidamise võimaluse oma Volvoga, lastes autot kontrollida lihtsalt nutiseadmesse laetava rakendusega. Sul on võimalik selle kaudu enne oma Volvosse istumist kindlaks teha, milline on temperatuur auto juures, käivitada mootorit, lülitada sisse seisukütte, veenduda kui palju on paagis kütust, kui kaua on järgmise hoolduseni aega ning avada ja sulgeda auto uksi. Volvo On Call võimaldab saata nutiseadmest sihtkoha auto navigatsioonisüsteemile ning soovi korral pidada sõidupäevikut. Tihedalt täis parklas aitab see sul oma auto üles leida. Süsteemile on võimalik lisada mitu kasutajat

Saad juurdepääsu teenustele nagu hädaabi, maanteeabi, varguseteavitus ja varastatud sõiduki jälgimine pääsedes nende funktsioonide juurde Volvo On Calli rakenduse ning autos olevate nuppude SOS ja ON CALL kaudu. Kui auto on sattunud avariisse ja turvapadjad avanevad, läheb Volvost automaatselt kõne 112 häirekeskusesse.

Sensus Connect koos Volvo On Call’iga teeb autost võimsa teabe- ja meelelahutuskeskuse, mille abil saab leida reaalajas liiklusteavet (RTTI), vabu parkimiskohti, sihtkohas uusi restorane, voogesitada lemmikmuusikat jpm. Teeninduse broneerimine ja eriti teenuste kauguuendamine nagu näiteks navigeerimiskaartide värskendamise võimalus annavad klientide jaoks lisaväärtust. Pidevalt lisatakse uusi Sensus Connecti rakendusi ja funktsioone.

Volvo On Call on standardvarustuses saadaval kõigile uutele Info-Autost ostetud alates 2020.mudeliaasta Volvodele. Volvo On Call võimekus on ka osadel varasematel mudelitel ning juhul kui see veel ei toimi, aktiveeritakse see soovi korral Info-Autos. Täpsustage Volvo On Call olemasolu oma Volvol Info-Auto esinduses.

Volvo omanik saab oma autot Volvo on Call rakenduse abil seadistada ja juhtida iPhone, Android, Windows Phone nutitelefonidiga, Apple Watch ja Android Wear nutikelladega, nutika Flick nupuga, Apple’i ja Windowsi tahvelarvutitega, Windows 10 lauaarvutitega. Rakenduse viimane versioon töötab operatsioonisüsteemidega iOS10, Android 5 ja Windows 10.
Loe täpsemalt Volvo On Call erinevate võimaluste kohta support.volvocars.com