Info-Autost nüüd Polestari mootorihäälestus

Suurenda oma Volvo mootori võimsust kuni 38%

Polestar mootorihäälestus on

  • võidusõidutehnikute loodud
  • sobiv enamikule uutele ja paljudele vanematele turbomootoriga Volvodele alates 2005.mudelaastast
  • suurendab mootori võimsust kuni 38%
  • Volvo poolt kontrollitud ja heaks kiidetud

Polestari mootorihäälestus alates 1 260 €

Hind sisaldab tarkvara laadimist ja paigaldustunnistust. Et teada saada, kas teie Volvo suudab Polestari pakutava võimsusega hakkama saada, vaadake lähemalt Polestari kodulehelt või võtke ühendust Info-Auto Volvo esindusega.
Enne tellimuse esitamist palume pidada nõu Info-Auto spetsialistiga.
Tootja jätab endale õiguse muuta hindu, tootekirjeldusi ja mudeleid ette teatamata.

Polestar ja Volvo
Kogemused, mille Polestari meeskond on hankinud enam kui 17 000 ringiga võidusõiduradadel, on ära kasutatud seadistuslahendustes, mis on saadaval teie Volvo esinduses – Info-Autos. Polestari seadistusmeetod lubab võimalikult optimaalselt ära kasutada teie Volvo sünnipärase võimsusvaru, et suurendada auto võimsust ja parandada selle käitumist selgelt tuntaval moel. Iga Volvo on kokku pandud vastupidavatest osadest ning suurt tähelepanu on pööratud kvaliteedile ja ohutusele, mistõttu sobivad Volvod ideaalselt kõrgtasemel võimsushäälestuseks. Kuna tänapäevaseid automootoreid juhitakse arvutitarkvaraga, ei nõua võimsuse seadistamine auto ümberehitamist ega osade vahetamist.

Kuidas see töötab
Polestari tehnoloogiaga saab tarkvara abil häälestada pea kõiki Volvo turbolaadimisega bensiini- ja diiselmootoreid, nii uusi kui ka vanemaid. (Osasid mootoreid alates 2006. mudelaastast.) aluskalibreerimisel reguleeritakse dünamomeetri abil õhu-kütusesegu vahekorda ning reguleeritakse süüte ja sisselaske ajastust, et tagada optimaalne võimsus, pöördemoment ja jõuülekanne. sõiduproovil kasutatakse tõelisi võidusõidukogemusi ja -teadmisi, et tagada mootori etteaimatav ja ootuspärane käitumine igas olukorras.
Vastupidavuskontrolliks kasutatakse soojusandureid, et hinnata mootori ülekuumenemise ohtu ja vältida võimalikke muid soovimatuid kõrvalnähte, mis võiks auto võimekust vähendada. heitgaaside ja müra kontrollimisega tagatakse, et heitgaaside kogus jääks samaks ning müratase ei ületaks lubatut. Mida see teie Volvole tähendab? Kas Volvo tehasegarantii katkeb? Ei. Volvo ametliku koostööpartnerina tagab Polestar, et mootori häälestamine käib kooskõlas garantiitingimuste ja hooldusjuhendiga. Kas mu Volvo kütusekulu suureneb? Polestari häälestatud Volvode tõendatud kütusekulu on sama mis tehaseseades autodel. Ent pidage meeles, et kütusekulu mõjutab sõidustiil.

Kas mu Volvo saasteaste tõuseb?
Ei. Polestari häälestatud Volvode tõendatud emissioonitase on sama mis tehaseseades autodel.

Kas seadistused kaovad, kui Volvo teeninduses edaspidi tarkvara uuendatakse?
Ei. Polestari ainulaadne seadistusmeetod võimaldab edaspidi auto tarkvara uuendada nii, et saate muretult rõõmu tunda ka kõikidest tarkvarauuendustest.

Kas mu Volvo hooldusvälp lüheneb?
Ei. Polestari järeleproovitud ja kinnitatud häälestusmeetod ei suurenda auto ühegi osa koormust, nii et autot hooldatakse algupärase hooldusjuhendi järgi.

Vaata lähemalt Polestari kodulehelt