Danel Hein

Müügijuht
Telefon: 6710024
danel.hein@infoauto.ee

Helmuth Green

Vanem-müügikonsultant
Telefon: 5055013
helmuth.green@infoauto.ee

Hannes Kullarand

Automüüja
Telefon: 5138345
hannes.kullarand@infoauto.ee

Raido Petmanson

Automüüja
Telefon: 5260565
raido.petmanson@infoauto.ee

Martin Mäemets

Volvo teeninduse juht
Telefon: 6710033
martin.maemets@infoauto.ee

Aleksei Diligentov

Klienditeenindaja
Telefon: 6710032
volvohooldus@infoauto.ee

Hannes Latt

Klienditeenindaja
Telefon: 6710039
volvohooldus@infoauto.ee

Raivo Veevel

Klienditeenindaja
Telefon: 6710031
volvovaruosad@infoauto.ee

Ingvar Joandi

Kere- ja värvitööde osakonna juhataja
Telefon: 6710070
ingvar.joandi@infoauto.ee

Marko Tooming

Kere- ja värvitööde meister
Telefon: 6710171
marko.tooming@infoauto.ee

Risto Sulbi

Kere- ja värvitööde meister
Telefon: 6710071
risto.sulbi@infoauto.ee

Info-Auto Volvo esindus Tallinnas

Pärnu mnt. 232 • 11314 Tallinn

telefon 671 0001
faks 671 0099
e-post: volvo@infoauto.ee

Automüük:
E-R 9.00 - 18.00
L 9.00 - 15.00
telefon 671 0020

Hooldus ja varuosade müük:
E-R 8.00 - 19.00, L 9.00 - 15.00

hooldus: telefon 671 0030
varuosad: telefon 671 0040