Volvo automüük

Helmuth Green

Vanem-müügikonsultant
Telefon: 6710023
Mobiil: 5055013
helmuth.green@infoauto.ee

Hannes Kullarand

Automüügikonsultant
Telefon: 6710021
Mobiil: 5138345
hannes.kullarand@infoauto.ee

Raido Petmanson

Automüügikonsultant
Telefon: 6710012
Mobiil: 5260565
raido.petmanson@infoauto.ee

Silver Simm

Automüügikonsultant
Telefon: 6710028
Mobiil: 55544185
silver.simm@infoauto.ee

Leelo Sikk

Volvo müügiassistent
Telefon: 6710164
leelo.sikk@infoauto.ee

Jürgen Schmidt

Volvo müügijuht
Telefon: 6710024
jyrgen.schmidt@infoauto.ee

Volvo Personaaltehnikud

Igor Tsemenkevitš

Volvo personaaltehnik
Telefon: 5076518
igor.tsemenkevits@infoauto.ee
est   rus   eng  

Raiko Tok

Volvo personaaltehnik
Telefon: 53821355
raiko.tok@infoauto.ee
est   eng  

Anton Novikov

Volvo personaaltehnik
Telefon: 53895833
anton.novikov@infoauto.ee
est   rus  

Sergei Gaitšuk

Volvo personaaltehnik
Telefon: 51974822
sergei.gaitsuk@infoauto.ee
est   rus   eng  

Aleksei Lipovskihh

Volvo personaaltehnik
Telefon: 53893223
aleksei.lipovskihh@infoauto.ee
est   rus   eng  

Mihhail Krassilnikov

Volvo personaaltehnik
Telefon: 53893533
mihhail.krassilnikov@infoauto.ee
est   rus   eng  

Georg Ruitlane

Volvo personaaltehnik
Telefon: 53895233
georg.ruitlane@infoauto.ee
est   eng  

Heikki Lakk

Volvo personaaltehnik
Telefon: 58735447
heikki.lakk@infoauto.ee
est   eng  

Aleksei Diligentov

Hooldusnõunik
Telefon: 6710032
aleksei.diligentov@infoauto.ee

Mariliis Kütt

Hooldusnõunik
Telefon: 6710 029
mariliis.kytt@infoauto.ee

Raivo Veevel

Klienditeenindaja
Telefon: 6710031
raivo.veevel@infoauto.ee

Ingvar Joandi

Kere- ja värvitööde osakonna juhataja
Telefon: 6710070
ingvar.joandi@infoauto.ee

Gerton Korsten

Kere- ja värvitööde meister
Telefon: 6710071
gerton.korsten@infoauto.ee

Marko Tooming

Kere- ja värvitööde meister
Telefon: 6710167
marko.tooming@infoauto.ee

Bruno Laande

Kere- ja värvitööde meister
Telefon: 6710074
bruno.laande@infoauto.ee

Arnold Metsis

Teenindusjuht
Telefon: 6710038
arnold.metsis@infoauto.ee

Info-Auto Volvo esindus Tallinnas

Pärnu mnt. 232/5 • 11314 Tallinn

telefon 671 0001
faks 671 0099
e-post: volvo@infoauto.ee

Automüük:
E-R 8.00 - 18.00
L-P suletud
telefon 671 0020

Hooldus ja varuosade müük:
E-R 8.00 - 18.00
L-P suletud

hooldus: telefon 671 0030
varuosad: telefon 671 0040