Jõudlus uuel tasemel - just siis, kui seda vajad

Usalda täielikult oma Polestar Engineered mootorihäälestusega Volvot.

POLESTAR MOOTORIHÄÄLESTUSE ERIPAKKUMINE
2021-2024 MUDELIAASTA VOLVODELE

Eripakkumise hind
1 260 €

Hind sisaldab paigaldust Info-Autos ja Polestari mootorihäälestuse omanikupaketti.

Garanteerime kuni 14-päevase prooviperioodi, mille jooksul võid Polestar mootorihäälestusest kuludeta loobuda. Polestari mootorihäälestus ei mõjuta sinu Volvo kehtivaid garantiisid.

Polestari mootorihäälestuse eripakkumine kehtib kuni 31.03.2024, küsi Info-Auto Volvo esindustest Tallinnas, Tartus või Pärnus või anna oma huvist teada siin Soovin pakkumist

Polestar on viib sõidukogemuse uuele tasemele. Kiirema reageerimise, parema tasakaalu ja intuitiivsema sõidu tagamiseks on optimeeritud vähemalt viis põhifunktsiooni. Selle tulemusel reageerib auto kiiresti ja etteaimatavalt.

Koge Polestari võimsust
Üle 20-aastase võistluskogemusega on Polestar mootorihäälestuse liider. Seda, mida autospordist õpime, kasutame uute toodete väljatöötamisel. Eesmärk on alati sama - pakkuda kõigile Volvo omanikele veelgi paremat sõidukogemust. Meie häälestamine on hoolika arendustegevuse tulemus viies põhivaldkonnas. Koos moodustavad need tasakaalustatud, hästi järeleproovitud ja põhjalikult testitud sõidurõõmu paketi.

Polestari mootorihäälestus sisaldab kuni kuut uuendust, mis muudavad sinu auto võimsamaks, dünaamilisemaks ja etteaimatavamaks.

Parem gaasipedaali tunnetus
Gaasipedaal reageerib juhi käskudele kiiremini, mis annab suurema täpsuse ja parema tunnetuse.

Kiirem käiguvahetus
Automaatkäigukast vahetab käike kiiremini, parandadades nii kiirendust kui ka reageerides paremini juhi käskudele, nt käiguvahetusele enne möödasõitu.

Täpsem käiguvahetus
Käiguvahetus on kalibreeritud, et vastata suurele jõudlusele. Samuti on tagatud parem stabiilsus kurvides.

Käiguvahetus ja mootor reageerivad kiiremini
Mootor ja käigukast reageerivad gaasipedaali vabastamisele kiiremini, muutes auto kurvides tasakaalustatumaks ja etteaimatavamaks.

Suurem jõudlus
Oleme koondanud võimsuse sinna, kus seda kõige rohkem vaja on - ideaalseks möödasõiduks või tiheda liiklusega kiirteel sõitmiseks. Koos kiirema gaasipeadaali reaktsiooni ja käiguvahetustega muudab see auto juhtimise oluliselt dünaamilisemaks.

Nelikveo pöördemoment
Suurem pöördemoment tagaratastele tagab parema paigaltvõtu ja juhitavuse kurvides, muutes sõidukogemuse dünaamilisemaks.

    

Kampaania reeglid

Soovi korral võid Polestari mootorihäälestusest loobuda 14 päeva jooksul peale selle paigaldamist. Info-Auto eemaldab tarkvara ja tagastab sulle kogu raha, mis Polestari mootorihäälstuse eest maksid.
Mõningate variantide puhul mootori võimsus ei kasva.
Käesolev pakkumine kehtib tabelis toodud Volvo mudelitele ja mootoriversioonidele.

Polestar tarkvara vastavalt mudelile/mootorile:

Mootor Mudel MY(mudelaasta) 23 MY(mudelaasta) 22 MY(mudelaasta) 21
B4 Diesel V90CC
B4 Diesel V60/V60CC
B5 Diesel S90/V90CC
B5 Diesel XC60/XC90 ✔*
B5 Petrol S90/V90CC
B5 Petrol XC60/XC90
B5 Petrol S60/V60/V60CC ✔(va V60)
B6 Petrol S90/V90CC
B6 Petrol XC60/XC90
B6 Petrol V60
T8 S90
T8 XC60/XC90
T8 S60/V60