Uus Volvo XC60

Volvo XC60 on valitud Maailma Aasta Autoks 2018.

Volvol on tugev tehnika viimast sõna pakkuvate stiilsete ja dünaamiliste linnamaasturite loomise traditsioon. Uus XC60 ei ole selles osas erandiks. See auto on aktiivse elustiili viljelemiseks täiuslik ning see kehastab järgmist sammu Volvo ümberkujunemise plaanis.

Uus XC60, üks turvalisemaid kunagi toodetud autosid, on üleni uut tehnoloogiat täis. Murrangulisele City Safety süsteemile on lisatud juhtimisabi funktsioon. Juhtimisabi aitab uuel vastassuunda kaldumise vältimise süsteemil vältida laupkokkupõrkeid ning Volvo pimenurga infosüsteemil (BLIS) vähendada sõiduraja vahetusel juhtuvaid õnnetusi.

Volvo on keskendunud auto loomisele, mis suudab paitada kõiki meeli – alates kindlust sisendavast vaatest eesolevale teele ilusasti sisustatud ja rahulikust sõitjateruumist kuni turvalise, inspireeritud ja kindla sõidukogemuseni. Me oleme erilist tähelepanu pööranud klientide elu kergemaks muutmisele, pakkudes neile igapäevaelu sekeldusi vähendavaid mugavusfunktsioone ja teenuseid.

Pilot Assist, Volvo täiustatud poolautonoomne juhiabisüsteem, mis hoolitseb hästitähistatud teedel roolikeeramise, kiirenduse ja pidurduse eest kiirustel kuni 130 km/h, on uuele XC60-le valikulise lisana samuti saadaval.

Jõudlus
Uus XC60 pakub mootorivaliku tipus Volvo auhinnatud T8 Twin Engine bensiini-pistikuhübriidi võimsusega 407 hj ja kiirendades 0-100 km/h-ni kõigest 5,3 sekundiga. Uus XC60 tuleb 190 hj-lise D4 diiselmootoriga ja 235 hj PowerPulse tehnoloogiaga D5 variandiga. Lisaks on meil 254 hj T5 ning koos turbo ja kompressoriga 320 hj ja 400 Nm pöördemomenti pakkuv T6 bensiinimootor.

Aga XC60 ei paku kõneväärt sooritust vaid kapoti all. Uus CleanZone neljatsooniline kliimaseadesüsteem eemaldab välisõhust kahjulikud saasteosakesed, et tuua salongi värske õhk.

Volvo juhi meelelahutus- ja võrguteenuste liides Sensus ja rakendus Volvo On Call saavad mõlemad täiustatud kasutuskogemusega graafilise uuenduse. Sarnaselt 90-seeria autodele on võimalik CarPlay ja Android Auto abil autoga nutitelefone ühendada.

Vormitud tunnetus
XC60 on linnamaastur, mis on loodud mitte teistele ülevalt alla vaatamiseks, vaid sõitmiseks. Väliselt on auto vorm atleetlik, kuid peene ja ajatu kvaliteediga. Sisemus on meisterlik kompositsioon hästilahendatud arhitektuurist, ilusatest materjalidest ja uusimast tehnoloogiast, mis kõik on täiuslikult kokku sulatatud. XC60 pakub tõelist skandinaavialikku kogemust, mis paneb meie kliendid end erilisena tundma.

Volvo XC60

Koosta oma unistuste Volvo

Volvo konfiguraatoris