Pressiteade •

Autode konfiguraator nüüd Eesti veebilehel volvocars.com/ee

Volvo Cars jätkab autotööstuse uuendamist, juhindudes ettevõtte uuest missioonist Freedom to Move, pakkudes turvalisi, personaalseid ja jätkusuutlikke mobiilsusteenuseid traditsioonilise automüügi asemel. Järgmise aastakümne keskpaigaks on eesmärgiks saavutada pool oma aastasest müügimahust täiselektriliste autodega, millest omakorda kolmandiku moodustavad autonoomsed sõidukid, ning omada otsest kliendisuhet enam kui 5 miljoni kliendiga.

“Autotööstus muutub. Enam ei tegele me pelgalt autode tootmise ja müügiga, vaid pakume klientidele vabadust liikuda neile sobivaimal, jätkusuutlikumal ja turvalisemal moel,” kinnitas Volvo Cars’i tegevjuht Håkan Samuelsson. “Pakume oma klientidele autosid ka uute atraktiivsete teenustena, millal ja kus iganes nad neid vajavad.”

Suurimad muudatused toimuvad autovaldkonnas hetkel just klienditeekonna alal. Kliendid eelistavad auto ostu planeerides külastada veebilehti, mitte müügiesindusi. See aga nõuab, et pühendaksime hoolikalt tähelepanu digitaalse liidripositsiooni kinnistamisele, et pakkuda ostjatele personaalset kliendikogemust ja tuua autod omanike juurde nii, nagu neile kõige paremini sobib.

Sellest lähtuvalt on Volvo Cars’i veebileht saanud äsja põhjaliku uuenduse, muutudes lihtsast infoallikast kaubamärgi esinduseks, mille kõik osad on üles ehitatud Volvole iseloomulikul moel ning väljendavad Volvo olemust ja väärtusi.

Nüüd on autode konfiguraator saadaval ka Eesti veebilehel volvocars.com/ee, võimaldades klientidel kokku panna oma soovide kohane Volvo mudel - valida saab erinevaid mootoreid ja varustustasemeid ning erinevaid värve, velgi, polstrivariante, välisdisainielemente, varustuspakette ja lisavarustust.

Konfiguraator pakub Eesti klientidele lihtsat, interaktiivset ja esmaklassilist kliendikogemust, võimaldades luua oma eelistuste kohaselt konfigureeritud sõiduki ja näha selle välimust ning interjööri.

Kui soovikohane konfiguratsioon on valmis, saab klient koos piltidega üksikasjaliku kokkuvõtte, mille võib unikaalse koodi abil alla laadida ja salvestada või jagada e-posti või sotsiaalmeedia kaudu. Loomulikult saab Info-Auto volitatud Volvo esindusest küsida hinnapakkumist või proovisõitu.

Volvo Cars on veendunud, et see võimalus aitab edasi arendada ettevõtte kohalolu digitaalsetes kanalites ning luua tihedamaid suhteid Eesti klientidega.

Volvo autode konfiguraatorisse saab volvocars.com/et-ee/build

04. 07. 2019