Pressiteade •

Kauguuendused muudavad Apple CarPlay kasutuskogemuse veelgi paremaks

Volvo Carsi värskeim Apple CarPlay kauguuendus jõuab kõikidesse Volvodesse kogu maailmas koos sisseehitatud Google’iga. Nüüd on Apple Maps ja teise toetavad navigatsioonirakendused nähtaval rooli taga oleval juhiekraanil.

Juhiekraanil kuvatakse nüüd ka kõneinfot. Kõnedele saab vastata, neid tagasi lükata ja lõpetada roolil olevate nuppude abil, keskekraanilt saab kõne kinni panna või vaigistada. Nüüdsest on keskekraanilt lihtsam ka muusikat valida.

Volvo Carsi tarkvaraarenduse juhi Alwin Bakkenesi sõnul soovitakse muutuda aja jooksul järjest paremaks ning kauguuendused on selle eesmärgi nurgakiviks. CarPlay funktsioonide viimane uuendus on suurepärane näide sellest, kuidas ettevõte koos oma tehnoloogiapartneritega pidevalt täiustab ja lisab funktsioone, muutes klientide kasutajakogemust aja jooksul järjest rikkalikumaks.

Alates sellest, kui Volvo Cars alustas kauguuendustega, on neid vastu võtvate autode arv järjest suurenenud, kindlustades sellega ettevõtte liidripositsiooni antud valdkonnas. Eelmise kauguuendusega ületati uuenduste koguarvuna miljoni piir, ainuüksi nüüdne uuendus saadetakse välja 650 000 Volvole.

Viimane kauguuendus toob kaasa mitmeid muudatusi: roolil olevate nuppude abil saab vahetada juhiabifunktsioone ning valida, kas auto lukustamisel klappida küljepeeglid kokku või mitte. Uuenduste hulka kuuluvad ka mõned väiksemad mootori kalibreerimise optimeerimised ja veaparandused.

01. 06. 2023