Pressiteade •

Volvo kasutatud autode müük nüüd Info-Auto uues kvaliteedis

Täna, esmaspäeval 10. septembril avas ostjatele uksed Volvo Selekt uuskasutusautode salong, mis asub Järvel Volvo esindussalongi kõrval.

550 m2-se müügipinna lisandumisel on Info-Auto Tallinna esindusest aadressil Pärnu mnt 232 saanud pealinna suurima müügisaalide kompleksiga autokaubamaja, kus Volvo sõiduautosid ning Fordi sõiduautosid ja tarbesõidukeid on katuse all eksponeeritud lausa 1400 ruutmeetril.

Volvo Selekt on Volvo Cars’i kaubamärk, mille alt müüakse heas korras kasutatud Volvosid, millel vanust kuni 5 aastat ja mille läbisõit maksimaalselt 150 000 km.

Autod on hooldatud volitatud esindustes ja neile on paigaldatud ainult Volvo originaalvaruosad. Volvo Selekti autode hoolduse ajalugu on põhjalikult dokumenteeritud. Enne müükipanemist on iga Volvo läbinud täieliku, enam kui 100-punktilise kontrolli, mille käigus on kõik sõlmed, süsteemid ja varustus hoolikalt korrastatud või originaalvaruosadega asendatud. Autode tarkvara on kaasajastatud viimase saadaoleva versiooniga.

Iga Volvo Selektist uuskasutusse ostetud auto saab kaasa aastase garantii koos üle-Euroopalise Volvo Assistance autoabi teenusega. Kliendil on ka 30-päevane/1500 kilomeetrine auto vahetusõigus.

Info Ettevõtete Grupi poolt 2016. aastal ostetud Info-Auto ja Amservi valdusete vahel tegutsenud endise autovaruosade ja tarvikute kaupluseruumid renoveeriti täielikult arhitekt Priit Ehala jooniste järgi Maru Ehituse poolt. Volvo Selekt’i avarasse ja valgusküllasesse salongi mahub 25 autot, majaesisele väljapanekualale veel 10.

Selekti kaubamärgi all tulevad müügile Volvo tehases personali kasutuses olnud ametisõidukid, liisingufirmadelt ja klientidelt tagasi ostetud autod ning Info-Autos demosõidukite ja asendusautodena kasutusel olnud Volvod.

“Kliendile, kes on otsustanud vähekasutatud Volvo kasuks ning kellele on tähtis kvaliteetne teenindus, mugav ostukeskkond ning ostutehinguga kaasnev meelerahu, peaks nüüd Volvo Selekt olema esimene ja põhiline koht, kuhu Volvo-kaupa tegema tulla”, arvab Info-Auto tegevjuht Kaupo Katkosilt. “Volvo Selekti kliendid saavad eelise kasutada just neidsamu tooteid, pakkumisi ja teenusi, mis kaasnevad uue Volvo ostul.”

Volvo Selekt’i salong on avatud samadel aegadel kui kõrvalasuv esindussalong – äripäeviti kell 9-18, laupäeval kell 10 – 15.

Vaata autode valikut siit

10. 09. 2018