Pressiteade •

Volvo On Call nutitelefonirakendus pakub pistikhübriidijuhtidele elektrilise sõidu kohta lisainfot

See on nagu elektrifitseeritud autode sammulugeja: Volvo pistikhübriidide juhid saavad nüüd Volvo On Call nutitelefonirakenduse uute funktsioonide kaudu oma elektrilise sõidu kommete kohta uut infot. Uued funktsioonid on saadaval kõikidel Volvo On Calli turgudel.

Lisafunktsioonidega soovib Volvo täiendavalt julgustada oma pistikhübriidide juhte võimalikult palju täiselektriliselt sõitma, ja üldisemalt suurendada huvi elektriautode ja jätkusuutliku mobiilsuse eeliste vastu.

Uus täiustatud Volvo On Call rakendus võimaldab juhtidel näha, kui pika vahemaa nad on täiselektrilises režiimis läbinud, elektri- ja kütusekulu ning teisi näitajaid. Selle aasta teises pooles saavad kasutajad ka võimaluse näha, kuidas nende sõiduviis nende CO2-jalajälge mõjutab, ning ka täiselektrilises režiimis saavutatud hinnangulist kütusesäästu.

„Soovime, et Volvo On Call rakendus teeks elu kasutajatele lihtsamaks ja looks isiklikuma kogemuse,“ ütles digitaliseerimise juht Ödgärd Andersson. „Kuna autod on üha rohkem võrgus, kasvab ka rakenduse potentsiaal ning me soovime, et aja jooksul saaks sellest rakendusest sama palju Volvo osa nagu autost endast.“

Vastava pakkumise ajal soetatud Volvo Recharge mudelite omanikke informeerib rakendus ka eelmisel aastal alustatud tarbitud elektri hüvitamise kampaania staatusest*. Recharge on kõiki täiselektrilisi ja pistikhübriid-Volvosid ühendav nimi.

Volvo On Call rakenduse uued funktsioonid on saadaval kõikidele Volvo SPA- ja CMA-platvormile ehitatud ja pärast 2015. aastat müüdud pistikhübriididele 47 riigis, kus Volvo On Call toimib, Baltimaad kaasa arvatud . Hiinas integreeritakse sarnased funktsioonid populaarsesse WeChat platvormi.

„Samamoodi nagu sammulugeja aitab inimestel rohkem liikuda, usun ma, et inimestele nende sõidukommete kohta parema info andmine aitab neil jätkusuutlikumal viisil sõita,“ ütles Volvo EMEA Euroopa, Kesk- ja Lähis-Ida ning Aafrika regiooni juht Björn Annwall. „Me vaatame pistikhübriide justkui osaajaga elektriautosid, mis julgustavad inimesi oma käitumises muudatusi tegema ja aitavad sillutada teed üleminekul täiselektrilistele autodele.“

Volvo Cars oli esimene tavasõidukite tootja, kes keskendus täielikule elektrifitseerimisele ja tavapärasest sisepõlemismootorist laiemale pikaajalisele tulevikule. Volvo on nüüdseks pistikhübriidide müügi turuliider – just need moodustavad ettevõtte müüginumbritest Euroopas peaaegu 25 protsenti.

Järgneva viie aasta jooksul lansseerib Volvo terve täiselektriliste autode valiku, kuna soovib, et just need moodustaksid 2025. aastaks 50 protsenti ülemaailmsest müügist, ning ülejäänud oleksid hübriidid. Esimene täiselektriline auto XC40 Recharge P8 läheb Belgias Gentis veel selle aasta jooksul tootmisesse.

Kõikidel Volvo mudelitel alates väikesest XC40 linnamaasturist kuni 60 seeria autode ja lipulaeva, suure XC90 linnamaasturini välja on Recharge võimalus. Volvo on ainuke autotootja, kes pakub kõikidest oma mudelitest pistikhübriidi versiooni.

Volvo On Calli täna teatavaks tehtud uuendused põhinesid klientide tagasisidel ja Volvo jätkab platvormi edasi arendamist ning teenuse klientide järgi kujundamist.

  • Tingimused erinevad turgude lõikes, pakkumise kohta saab lisainfot kohalikelt Volvo veebilehtedelt.

15. 07. 2020