Pressiteade •

Volvo Cars tutvustab uuendatud mudeleid ja uut ühe mootoriga C40 Recharge’i

Volvo Cars tutvustab mitmeid uuendusi, millest kõige silmapaistvam on täiselektrilise XC40 Recharge’i värskendatud välimus. Samuti avalikustab ettevõte täiselektrilise C40 Recharge’i ühe elektrimootoriga mudeli.

Uusi C40 ja XC40 ning ka kõiki teisi Volvo mudeleid pakutakse nüüd uue müügikontseptsiooni kaudu, mille eesmärk on muuta Volvode veebipõhine tellimine veelgi lihtsamaks ja mugavamaks. Kliendid saavad nüüd valida erinevate varustustasemete ja oma isiklikele vajadustele kõige paremini sobivate lisavarustuste vahel. Uus kontseptsioon peegeldab Volvo Carsi püüdlusi suurendada hindade läbipaistvust ning vähendada veebist tellimise keerukust, keskendudes atraktiivsetele eelvalitud variantidele.

Kui Volvo Cars esmakordselt 2017. aastal XC40 esitles, oli see värske, loominguline ja eristuv täiendus Volvo mudelivalikus. Viis aastat hiljem on sõiduk ettevõtte portfelli auhinnatud põhiosa ja üks Volvo Carsi müügihittidest.

Tipptasemel disaini tugevdamiseks on Volvo Carsi disainerid värskendanud XC40 mudelivalikut. Uue kujundusega esimene põrkeraud ja raamita esivõre hoiavad täiselektrilise XC40 Recharge’i visuaalselt sünkroonis Volvo C40 Recharge’iga, ühtlustades need kaks autot, mis sümboliseerivad Volvo Carsi elektrifitseerimise teekonda.

Täiselektrilist XC40 Recharge’i saab veelgi isikupärastada, tehes valiku erinevate esmaklassiliste nahavabade polsterduste, uute välisvärvide ja velgede vahel.

“Kuna me oleme teel täielikult elektrifitseeritud ettevõtteks, järgneb sellele ka meie disainikeel,” ütles Volvo Carsi disainijuht Robin Page. “Uuendatud täiselektrilise XC40-ga arendame edasi koheselt äratuntavat disaini, luues kaasaegsema näo koos elegantsema esiosa ja veelgi integreerituma esivõrega.”

Lisaks kaksikmootoriga C40 Recharge’ile tutvustas Volvo Cars ka C40 Recharge’i ühe mootoriga täiselektrilist mudelit, laiendades sellega oma täiselektrilist mudelivalikut ja liikudes lähemale eesmärgile aidata rohkematel inimestel täiselektrilistele autodele üle minna.

Uus ühe mootoriga C40, mille jõuallikad asuvad esiratastel, laiendab Volvo Carsi täiselektriliste mudelite valikut nelja autoni, sillutades veelgi enam teed ettevõtte ambitsioonile müüa 2030. aastaks ainult täiselektrilisi sõidukeid.

Ühe mootoriga C40 Recharge on varustatud 69 kWh akuga ja selle sõiduulatus ühe laadimisega on eeldatavalt kuni 434 km (WLTP). Akut saab kiirlaadimissüsteemiga laadida 10 protsendilt 80 protsendini umbes 32 minutiga.

09. 03. 2022 • Volvo XC40