Loomu poolest erinev

Juba enam kui 90 aastat oleme teinud autosid inimestele, kes hoolivad teistest inimestest. Ja kui asi turvalisust puudutab, siis mõtleme sama palju autot ümbritsevale kui juhile ja tema reisijatele. Just sellepärast oleme välja töötanud tehnoloogia, mis aitab teel lisasilmaga pilku peal hoida ning uuendused, mis abistavad sind juhtimisel.

Meie mõtteviisi väljendab üks ilus rootsikeelne sõna. See sõna tähendab hoolimist, arvestamist ja põhjalikkust. See sõna on “Omtanke”.

Mõned ütlevad et see esindab teistmoodi mõtlemist. Meie ütleme selle kohta äristrateegia.

Paljud meist armastavad autoga sõitmist. Aga kas autod on tulevik? Kas need on piisavalt turvalised? Piisavalt keskkonnasõbralikud? Ja kuidas me tulevikus autosid omame? Volvo tegevjuhil Håkan Samuelssonil on selle kohta palju öelda. Arutleme kolmes osas selle üle, mis tõeliselt oluline on.

Volvo kompromissitu turvalisus Meie visioon: alates 2020. aastast ei saa enam keegi surma ega raskelt vigastada uues Volvo sõiduautos. Kristoffer Triumf intervjueerib Volvo tegevjuht Håkan Samuelssoni, kes jagab oma visiooni autonduse tulevikust. See osa räägib auto turvalisusest.

Volvo keskkonnasõbralikud jõuallikad Meie lubadus: toome teedele miljon elektrifitseeritud sõidukit aastaks 2025. Kristoffer Triumf intervjueerib Volvo tegevjuht Håkan Samuelssoni, kes jagab oma visiooni autonduse tulevikust. See osa räägib auto jõuallikatest.

Volvo meelerahu pakkuv omamine Meie visioon: läbi oma autode ja teenuste anname 2025. aastast tagasi nädala kvaliteetaega aastas. Kristoffer Triumf intervjueerib Volvo tegevjuht Håkan Samuelssoni, kes jagab oma visiooni autonduse tulevikust. See osa räägib auto omamisest.