Minu Volvo ajakiri

Vinter 2016

ÕNNELIKU KOHA OTSINGUL

Tänapäeval ei mõõdeta luksust asjade järgi. Moodne luksus seisneb ajas, meelerahus ja eelkõige õnnelikkuses. Kuid mis annab meile meelerahu ja teeb meid õnnelikuks? Et jätkata autode arendamist ja muuta Volvo juhtide elu muretumaks, püüab Volvo Cars neile küsimustele vastust leida. Istusime XC90-sse ja võtsime suuna Islandile, et otsida õnne.

MUGAVUSE KUNST

Meie uusimate Volvo autode puhul on disainerid mugavuse muutnud kunstivormiks ja loonud luksuslikud ergonoomilised salongid, mis aitavad parandada su heaolu ja tunda puhast rõõmu Volvo kasutamise üle. Sõidu ajal selga masseerivatest istmetest tippklassi õhukonditsioneerini, mis hoiab salongis õhu puhta, teeme me kõik selleks, et sa end rooli taga õnneliku ja tervemana tunneksid.

VOLVO KOGU ELUKS

CO2 emissioonide piiramine ja kliimamuutuste ohjamine on keeruline ülesanne, kuid samas ka suurepärane võimalus tehnika arenguks. Volvo Carsil on pikaaegne ajalugu autosüsteemide ja -funktsioonide arendamises, millest on kasu ühiskonnale tervikuna. Autod on loodud kestma terve igaviku enne, kui need lähevad ümbertöötlusse ja ühe Volvo eluring uuesti otsast pihta hakkab.

ARUKATEST LINNADEST

Tänapäeval on arukad linnad, kus informatsioon ja kommunikatsioonitehnoloogia on igapäevaeluga läbi põimunud, võtnud sihiks liiklust muuta. Kuid kuidas sobitub Volvo sellesse uude maailma? Vaatame, kuidas arendatakse uusimaid Volvosid, et neid selle uue keskkonnaga siduda ja kuidas see meie kõigi elu turvalisemaks, lihtsamaks ja mugavamaks muudab.Lae alla

Sommar 2016

LOODUSE LOODUD

Aastaid on Gotland ligi tõmmanud muusikuid, kirjanikke, poliitikuid ja filmitegijaid, kes otsivad inspiratsiooni. Muusik Amanda Bergman viis meid Gotlandi täiusliku heli otsingule.

VOLVO CORPORATE INNOVATION OFFICE

Mis oleks, kui eksisteeriks viis saamaks teada, milline konkreetne osa su autos vajab vahetamist ja seda ilma töökoda külastamata? See on vaid üks uuendustest, mida praegu Volvo Corporate Innovation Office’i töötajad testivad.

KÕRVALISTUJANA XC90-s, LUGUSID CHICAGOST

Minu Volvo Ajakiri käis hiljuti Chicagos ja koges selle tuulise linna võlusid parimast vaatepunktist: Volvo XC90 kõrvalistmelt. Kohalike juhatusel avastame Rootsi pärandit Chicagos.

MEIE AKEN MAAILMA

Vabadusetunne, võimalus seigelda ja hetkes elamise mõnu – seda me oma autodest ootame. Võti peitub meie silmades. Vaatame, kuidas Volvo toob täiesti uue maailma, sinu roolitagusessesse ellu.Lae alla

Vinter 2015

ÕHUSUUDLUSED MEHHIKOST

Majesteetlik maastik ja virmaliste ebamaine tants on vaid kaks põhjust, miks inimesed Põhja-Norra linna Tromsøt külastavad. Kuid miks jäävad inimesed paika, kus kõigest 70 000-lises rahvaarvus on nüüdseks esindatud 120 rahvust?

PILGUHEIT SULLE – EKRAANI TAHA

Tänapäeval on sul soovi korral võimalik igapäevaste toimetuste juures teisi inimesi vältida. Kui aga asi puudutab auto loomist, mis on varustatud digiajastuks vajalikuga, on inimestevaheline koostöö siiski võtmetähtsusega.

ÜHISLOOME

Muusikatööstuses ei ole eri žanrite artistide koostöö uue muusika loomisel midagi uut. Nüüd on uudiseks aga ootamatud koostööd ärimaailmas – uus julge koostöömaailm püsiva edu otsinguil.

VIRMALISTEST

2014. aasta novembris püstitati Stockholmis uus rekord. Ühtekokku viie päikesepaistelise tunniga sai novembrist pimedaim kuu rohkem kui viimase saja aasta jooksul. Seega ei tohiks üllatada, et meile, skandinaavlastele meeldib valgus ja seda ükskõik millisel kujul.Lae alla

Sommar 2015

STOCKHOLMI LAAT

Läksime otsima Stockholmis tegutsevaid käsitöölisi ning avastasime traditsioone ja oskusi hindava maailma, kus kõige rohkem maksab kvaliteet.

PROJEKT DRIVE ME

Volvo projekti Drive Me taga seisab Marcus Rothoff. Ta nõustus veidi selgitama, kuidas isesõitvad autod aitavad meil teel oldud aega enda kasuks keerata.

ELU AEGLASEL RAJAL

On aeg anda otsad, kannatlikult hoog maha võtta ning lasta tundidel ja minutitel mööduda, sest me naudime homaaripüüki.

ÕNNELIK OMANIK #994

Kohtume Norra krimikirjanduse kuninganna ja Volvo omanikuga nr 994, Anne Holtiga, et kuulata lugu tema viimasest seiklusest. Heitlusest uhiuue Volvo XC90 nimel.Lae alla