Pressiteade •

Uue täiselektrilise tippmaasturi Volvo EX90 esitlus

Volvo EX90 avalikustatakse Stockholmis 9. novembril 2022 kell 15.00 (CET) Stockholmis toimuval eriüritusel. Esitlust saab jälgida otseülekandena.

Tegemist ei ole lihtsalt meie kõige uuema autoga – see on esimene uue põlvkonna täiselektriline sõiduk, mis tähistab Volvo Carsis uut ajastut.

Peaaegu 100 aastat oleme elude päästmiseks töötanud välja uusi turvalisustehnoloogiaid ning jätkame seda ka Volvo EX90-ga. Tänu unikaalsele arvutitarkvarale on Volvo EX90-s intelligentsed ohutustehnoloogiad LiDAR ja juhi mõistmise süsteem, mis viivad lähemale meie visioonile, kus uues Volvos keegi ei hukku ega saa raskelt viga. Volvo EX90-s on ka uue taseme ühenduvus, mis muudab sõiduki aja jooksul veelgi paremaks ja turvalisemaks. Oleme lisanud funktsioone ja teenuseid, mis muudavad EX90-ga sõitmise ja selle laadimise tõeliselt suurepäraseks kogemuseks.

Volvo EX90 on meie nägemus skandinaavialiku disainiga elektriajastu peremaasturist.

Avamisüritusel aitavad sul autot läbi tehnika ja disaini kõrgsaavutuste avastada meie tegevjuht Jim Rowan ning teised Volvo Carsi tippjuhid ja eksperdid.

Esitluse otseülekanne: volvoex90event.volvocars.com

Kohtumiseni 9. novembril!

03. 11. 2022