Pressiteade •

Uues täiselektrilises Volvo EX90-s on ühendatud kaasahaarav heli ja esmaklassiline disain

Uue täiselektrilise Volvo EX90 audiosüsteem loob kaasahaarava ja kõrge resolutsiooniga helielamuse. Bowers & Wilkins High Fidelity helisüsteem on täiuslikus kooskõlas kõige vaiksema Volvo salongiga.

Juba siis, kui Volvo EX90 oli vaid visand paberil, tegid Volvo Carsi disainerid koostööd Bowers & Wilkinsi heliinseneridega, et tagada 7-kohalise auto salongis 25 kõlarist tulev ülimalt realistlik 3D ruumiline heli.

Volvo Carsi autode kasutuskogemuse juhi Jorge Furuya sõnul on Bowers & Wilkins uue Volvo EX90 premium-helisüsteemi partnerina loomulik ja ilmselge valik, täiendades oma tipptasemel kvaliteediga sujuvalt Volvo disainikeelt. Oma klientidele esmaklassilise helikogemuse pakkumiseks on Volvo Carsil rõõm teha koostööd helitehnika valdkonna tipptegijaga.

Tänu optimeeritud kõlarite paigutusele ja helistuudiole omasele kõlaritehnoloogiale jõuab 1610 W süsteemi kaudu muusika kuulajateni täpselt nii ehedalt, nagu artist seda esitab.

Et optimaalselt paigutatud kõlareid saaks võimalikult hästi ära kasutada, saavad kuulajad Dolby Atmose abil kogeda helielamuse täiesti uut taset, kus esitaja on üksikuid helisid kolmemõõtmelisse ruumi paigutades loonud kuulajatele rikkaliku ja detailse kuulamiskogemuse. EX90-s saab iga autos viibija Dolby Atmosega Bowers & Wilkinsi kõlarisüsteemi kaudu nautida sügavat, selget ja kaasahaaravat helikogemust.

Helisüsteemi täiustavad veelgi ruumilise heli režiimid, mis võimaldavad kuulajatel kohandada heli vastavalt isiklikule maitsele.

Studio-režiim jäljendab salvestusstuudio neutraalset ja puhast heli ning seda saab kohandada kõikidel istekohtadel istuvate reisijate jaoks. Individual Stage’i režiim pakub kuulajale individuaalset lähenemist. Concert Halli režiimis kõlab muusika kui Göteborgi kontserdisaali akustilises atmosfääris.

Kõlarid on hoolikalt integreeritud armatuurlauda, ustesse, istmete peatugedesse ja tagumistesse rattakoobastesse, sobides kokku Volvo Carsi minimalistliku Skandinaavia disainikeelega. Harjatud roostevabast terasest kõlariribad on paigutatud taustvalgustusega puitpaneelidesse, tagades parima võimaliku helikvaliteedi.

“EX90 esmaklassiline audiosüsteem oma erakordselt realistliku ja kaasahaarava kuulamiskogemusega on kõige keerukam autosisene meelelahutussüsteem, mis kümme aastat kestnud koostöös Volvo Carsiga välja töötatud,” ütleb Bowers & Wilkinsi asepresident Dan Shepherd.

10. 05. 2023 • Volvo EX90