UUTMOODI AVASTUSRETKELE

Seiklus, mil puuduvad piirid

Volvo Cars esitleb oma seikluslikumat palet:
uus V90 Cross Country

Alates esimese Volvo Cross Country turuletoomisest ligemale 20 aastat tagasi, on sellest saanud vastupidavate, maastikuvõimekate sõidukite sümbol ning oma segmendi rajaja, millesse on lisandunud pidevalt uusi Cross Country mudeleid. Volvo Cross Country mudelid moodustavad ka järjest olulisema osa Rootsi autotootja tootevalikus, sest luksusautode ostjad vaimustuvad elamusi pakkuvast elustiilist, mis võimaldab aeg-ajaltki igapäevarutiinist välja pääseda. “V90 Cross Country on võtnud V90 elegantsi ning ühendanud selle maastikuvõimekusega – tulemuseks on turvaline, mugav, võimekas ja seiklushingeline sõiduk,” tutvustas Volvo Car Group´I president ja tegevjuht Håkan Samuelsson. Rootsi on oma looduslike tingimuste poolest just see koht, kus äärmiselt vastupidavaid autosid luua ja testida – enam kui 77% territooriumist hõlmavad metsad ja järved ning lisaks on seal ka maailma kõige külmemad talved. Karmides oludes omandatud asjatundlikkus moodustab olulise osa Volvo oskustepärandist, mida kannab endas ka Cross Country mudelivalik.

“Meie sõidukid on tuntud oma turvalisuse, tugevuse ja vastupidavuse poolest. Nelikveo, kõrge kliirensi ja kõikides ilmastikoludes paremat juhitavust ning sõidumugavust pakkuva uuendatud veermikuga uus V90 Cross Country on muutnud meie praktilise V90 universaali seiklejahingega maadeavastajaks,” lisas Volvo Cars arendusala vanemasepresident Dr Peter Mertens.

Volvo Scalable Product Architecture-lahendusel tuginev V90 Cross Country on edukalt läbinud intensiivse testiprogrammi, tagamaks eduka toimetuleku äärmuslikes oludes. V90 Cross Country on vastupidavaks loodud: seda on testitud salajastel Põhja-Rootsi katseradadel, kus õhutemperatuur on sageli -40 kraadi, aga ka Arizona lõõskavkuumas kõrbes, kus Volvol viib läbi katseid kõrge temperatuuri tingimustes. Silmapaistva välimusega V90 Cross Country jõulist iseloomu tasakaalustab luksuslikult mugav interjöör, milles on uutelt S90 ja V90 mudelitelt tuttavad meelelahutus- ning kommunikatsioonilahendused, sealhulgas tipptasemel Bowers & Wilkins helisüsteem. V90 Cross Country välisdisain väljendab sõiduki jõulist ja võimsat dünaamilisust, tuues ühtaegu esile nii selle karmilt vastupidava kui ka elegantse olemuse.

“Volvo Cross Country disain ei ole pelgalt kujundustöö. Selle aluseks on ehe võimekus. V90 Cross Country esitleb endas intrigeerivat kombinatsiooni võimsast ja jõulisest välimusest ning luksuslikust skandinaaviapärasest interjöörist. Ta kannab endas Volvo Cross Country traditsioonilist ehtsust, kuid värskes võtmes – selles on ühinenud jõuline maastikuvõimekus elegantselt peene välimusega,” tõdes Volvo Cars disainiala vanemasepresident Thomas Ingenlath. Uus V90 Cross Country viib oma segmendi uuele tasemele, pakkudes mugavusega ühendatud võimekust.

Volvo V90 Cross Country

Koosta oma unistuste Volvo

Volvo konfiguraatoris